Wsparcie informatyczne

Oddeleguj technikalia. Przypilnuję, aby Twoja strona internetowa działała szybko, sprawnie i nie tworzyła przeszkód w kontakcie z klientami. Wszelkie aktualizacje skryptu, rozszerzenia funkcjonalności i automatyzacje zrzuć ze swojej głowy na moje barki. Z pomocą nowoczesnego oprogramowania pomogę Ci także przeredagować teksty w taki sposób, by były przyjazne dla czytelników i pozycjonowania.
Żaden przecinek nie umknie.

Co otrzymujesz w pakiecie?

W pakiecie otrzymujesz wsparcie we wszelkich sprawach technicznych i graficznych dotyczących działalności on-line.

Modyfikacje WWW

Wszelkie modyfikacje na Twoich stronach internetowych, aktualizacje systemów CMS takich jak WordPress oraz redagowanie treści dostarczonych przez Ciebie.

Rozwiązywanie problemów

Naprawa błędów na stronach internetowych, audyt, przyspieszanie stron internetowych i testowanie.

Integracje i automatyzacje

Wdrażanie wszelkiego rodzaju integracji i automatyzacji pomiędzy Twoimi narzędziami w Internecie, pozwalające zaoszczędzić Twój cenny czas.

Prace graficzne

W ramach wsparcia technicznego możesz również zlecić mi prace graficzne takie jak przygotowanie logotypów, wizytówek, stopek do e-maili itp.

Research

Potrzebujesz informacji naukowych, ale nie masz czasu ich szukać? W tym również mogę Ci pomóc. Daj mi znać, czego szukasz, a przygotuję Ci raport z odnośnikami do badań i artykułów naukowych.

Prace programistyczne

Zaimplementuję dla Ciebie skrypty PHP i JavaScript zarówno w wersji Vanilla, jak i w ramach frameworków Laravel i VueJS.

Optymalizacja kosztów

Niejednokrotnie można zoptymalizować koszt hostingu, domen czy innych narzędzi, wybierając odpowiednich dostawców. Przeanalizuję dla Ciebie Twoje portfolio narzędzi i zasugeruję zmiany, jeśli pozwolą Ci zaoszczędzić.

Migracja danych

Niejednokrotnie zachodzi potrzeba wykonania importów i eksportów między różnymi systemami i witrynami internetowymi. Pomogę Ci przygotować skrypt, który to wykona w krótszym czasie niż ręczne przeklepywanie wierszy arkusza.

Pytania i odpowiedzi

Sprawdź, czy nie odpowiedziałem już na Twoje pytanie poniżej.

Kupując pakiet godzin, zasilasz u mnie swoje saldo. Z tego salda odejmuję czas, jaki spędzam nad zadaniami dla Ciebie w naliczaniu minutowym – to znaczy, że jeśli zadanie zajmie mi 5 min, to odejmę z salda tylko 5 min. 🙂

Na sprawy bardzo pilne, które blokują Twój biznes, reaguję w ciągu od kilku minut do kilku godzin. Jeśli planujesz akcję marketingową i potrzebujesz kogoś, kto będzie czuwał nad sprawami technicznymi, daj mi wcześniej znać, abym był przy komputerze w tym czasie i reagował na ewentualne awarie. Na sprawy mniej pilne reaguję w ciągu maksymalnie 48 godzin (zazwyczaj w ciągu 24 godzin), jeśli to drobne sprawy to od razu je wdrażam w tym czasie

Tak, wystawiam faktury. Aktualnie korzystam ze zwolnienia VAT, więc na fakturze cena netto = cena brutto.

Tak, to obok środowiska Laravel najczęstsze środowisko, które obsługuję.

Tak, mogę Ci pomóc w kwestiach technicznych SEO, jednak zazwyczaj sugeruję szybsze metody pozyskiwania ruchu. SEO jest bardzo czasochłonne, a zadowalający efekt może być widoczny dopiero po kilku miesiącach.

Tak, mogę przygotować dla Ciebie aplikację biznesową online opartą o środowisko Laravel, co pozwoli zautomatyzować wiele procesów w Twojej firmie.

To zależy, co chcesz zintegrować i w jakim środowisku :). Jeśli jest to środowisko PHP, JavaScript lub Vue oraz dobrze udokumentowane API, to prawdopodobnie będę mógł Ci z tym pomóc. 🙂

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie?

Rzemieślnicza jakość

Profesja rzemieślnika zawsze kojarzyła mi się ze specjalistą, który wkłada nie tylko artystycznie aspekty do tworzonych produktów, ale także użyteczność i funkcjonalność. Z tym podejściem rzemieślniczym przygotowuję strony zarówno estetyczne, funkcjonalne, jak i responsywne, ale również użyteczne, realizujące założone przez Ciebie cele. Zobacz, jak inni ocenili współpracę ze mną: